• Deň rodiny a rozlúčka s predškolákmi

• Vo štvrtok 23. júna 2022 popoludní sa v triede Včielok konala besiedka pri príležitosti Dňa rodiny a rozlúčky s predškolákmi. Prítomných hostí a rodičov Včielky potešili bohatým a dojímavým  programom. Naším predškolákom prajeme v škole veľa darov Svätého Ducha, nech sa im v škole darí a nech s láskov a radosťou spomínajú na škôlku bl. Tarzície.

• Deň rodiny

• Naše deti z triedy Lienok si 22.6.2022 pri príležitosti Dňa rodiny pripravili slávnostnú besiedku, ktorou potešili všetkých prítomných a tak spoločne so svojimi rodičmi, starými rodičmi a súrodencami oslávili tento významný sviatok. Tancom, spevom a hlavne radostným prejavom zohriali pri srdci všetkých zúčastnených.

• Rozprávkový zámok 2022

• V stredu 15.6.2022 naše Včielky a Lienky plní očakávania a s rozžiarenými očkami nastúpili do autobusu – smer Bojnický zámok. Po príjemnom pikniku v parku ich čakala zábavná a poučná prehliadka s predstavením troch rozprávok: Dlhý nos, O troch grošoch a Laktibrada. Rozprávky deti naučili, že kradnúť sa nesmie, aké potrebné je vážiť si minulosť a myslieť na budúcnosť a aké dôležité je podeliť sa v núdzi s blížnymi. Z výletu sa vrátili síce troška unavení, ale plní nádherných dojmov a nezabudnuteľných zážitkov.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc a úspešný priebeh a už teraz sa tešíme na budúcoročný výlet. 🚌

• Návšteva u hasičov

• V utorok 7.6.2022 sme navštívili Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru v Trenčíne, kde nás ujovia hasiči oboznámili s ich prácou, ukázali nám priestory, ako aj hasičskú techniku. Deti sa na záver zahrali na malých hasičov a vyskúšali si aké je to hasiť požiar.

• Bosonohá zábava na Deň detí

• Deň detí sme v našej škôlke oslávili BOSONOHOU OLYMPIÁDOU. Deti sa počas dvoch dní zabávali pri rôznych súťažiach a hrách, ktoré boli pre nich pripravené na školskom dvore a v triedach. Pri tom všetkom nechýbala dobrá zábava, sladké prekvapenie a samozrejme všetci naši športovci dostali za odmenu diplom a medailu.