• Zápis detí do CMŠ bl. Tarzície na predprimárne vzdelávanie v školskom roku 2022/2023

Zápis detí do CMŠ bl. Tarzície na predprimárne vzdelávanie

v školskom roku 2022/2023

Riaditeľka CMŠ bl. Tarzície v Trenčíne po dohode so štatutárnym zástupcom zriaďovateľa Kongregácie SSNPM, Sládkovičova 22, 080 01 Prešov, v zmysle § 59 Zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov  určila čas zápisu detí do CMŠ bl. Tarzície.

Zápis detí na školský rok 2022/2023 sa uskutoční

v termíne od 01.05.2022 do 15.05.2022

Deti sa do CMŠ bl. Tarzície prijímajú na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa, ktorú treba predložiť spolu s potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast. Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, treba predložiť aj súhlasné vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie a odporučenie všeobecného lekára pre deti a dorast.

Žiadosť o prijatie na predprimárne vzdelávanie si môžu rodičia osobne vyzdvihnúť v CMŠ bl. Tarzície alebo ju nájdu v sekcii Dokumenty na webovom sídle školy www.tarzicia.edupage.org a vyplnenú ju doručia najneskôr do 15.05.2022 na adresu CMŠ. (Akceptuje sa aj vlastná forma prihlášky.)

Rodič môže podať žiadosť osobne, poštou alebo kuriérom na adresu materskej školy, e-mailom alebo odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom e-mailu. Taktiež prostredníctvom elektronického podania doručeného do elektronickej schránky materskej školy, alebo elektronického dokumentu, ktorý je autorizovaný kvalifikovaným elektronickým podpisom.

V Trenčíne 21.03.2022                                                                                                                                                                                                                                                                                   Ing. Vieroslava Hrnčiarová

poverená riadením školy