Vitajte u nás

Vítame Vás na webových stránkach Cirkevnej materskej školy bl. Tarzície v Trenčíne. Dozviete sa tu informácie o našej materskej škole - jej programe, aktivitách pre deti i o všetkých aktuálnych udalostiach.

O bl. Tarzícii

Narodila sa v mestečku Chodorov na západnej Ukrajine 23. marca 1919 v rodine Romana a Márie Mackových a ako prvorodenému dieťaťu jej pri krste dali meno Oľga. Čítať ďalej

O nás :)

Navigácia

• Drahí rodičia a priatelia našej škôlky, ak by ste nás chceli podporiť, môžete tak urobiť formou poukázania 2 alebo 3% zaplatenej dane. Budeme Vám vďační :)

• Do galérie Karneval boli pridané fotografie.

V stredu 7. februára sme slávnostne ukončili fašiangový čas karnevalom o štyroch ročných obdobiach, na ktorý prišli zimní snehuliaci, jesenný dážď, letné kvetinky, dúha, veľkonočné vajíčko, blesk, víly či kráľovné jari, jesene, leta... celým rokom nás sprevádzal slávny Vivaldi svojou majestátnou hudbou a Štyri ročné obdobia, ktoré si pripravili aktivitky podľa gusta svojho počasia a vzácnym darčekom pre nás bola fľaša čistej životodarnej vody. Takto vyšantení sa s pokojným svedomím môžeme stíšiť a začať sv. pôst :)

• Do galérie Divadielko boli pridané fotografie.

V pondelok 29.1.2018 našu škôlku navštívil zábavný ujo so svojimi dvoma pomocníkmi, ktorí nás naučili, ako sa počas celého dňa poriadne správať... bola to jednoducho zábava :) Ďakujeme.

Vitajte u nás

• Cirkevná materská škola bl. Tarzície