Vitajte u nás

Vítame Vás na webových stránkach Cirkevnej materskej školy bl. Tarzície v Trenčíne. Dozviete sa tu informácie o našej materskej škole - jej programe, aktivitách pre deti i o všetkých aktuálnych udalostiach.

O bl. Tarzícii

Narodila sa v mestečku Chodorov na západnej Ukrajine 23. marca 1919 v rodine Romana a Márie Mackových a ako prvorodenému dieťaťu jej pri krste dali meno Oľga. Čítať ďalej

O nás :)

Navigácia

• Deň detí sme 1. júna 2018 oslávili "vo veľkom štýle" - to preto, že deti samé vyšľapali na Brezinu, kde im bolo priam rozprávkovo. Užili si prírodu, šantenie na ihrisku, dobrú desiatu a šťastne sa vrátili do škôlky zdravo unavení a plní zážitkov z výletu.

• Naša organizácia spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na https://gdpr.kbs.sk/.

• V mesiaci apríl sme si pripomínali, ako chrániť našu Zem, aby sme sa mohli tešiť z krásneho života na tejto planéte. Pomohlo nám v tom divadielko o triedení odpadu, praktické činnosti zamerané na túto tému a naše výtvory, ktoré nám skrášlili celú škôlku.

Vitajte u nás

• Cirkevná materská škola bl. Tarzície